משרד ממשלתי פדרלי בירושלים טובות ביותר

1. הממשלה הפדרלית של ארצות הברית – ויקיפדיהhe.wikipedia.org › wiki › הממשלה_הפדרלית_של_ארצות_הב...

הממשל הפדרלי של ארצות הברית (באנגלית: The Federal Government of the United ... תחת סמכותו של הנשיא נמצאים כ-5 מיליון אנשי שירות ממשלתי פדרלי ובהם כמיליון חיילים בשירות פעיל. ... בנוסף חלק הממשל הפדרלי הוא משרד הרשות המבצעת של נשיא ארצות הברית.

Screenshot of he.wikipedia.org

2. שירות האבטחה הפדרלי של ארצות הברית – ויקיפדיהhe.wikipedia.org › wiki › שירות_האבטחה_הפדרלי_של_ארצו...

משרד אחראי המחלקה לביטחון המולדת של ארצות הברית ... השירות אחראי לביטחונם ואכיפתם של כ-9000 מבנים ומתקנים ממשלתיים. שירות האבטחה הפדרלי היא סוכנות אכיפת חוק פדרלית המעסיקה 2100 עובדים מהם כ-900 קציני אבטחה ומשתפת פעולה עם חברות אבטחה ...


Screenshot of he.wikipedia.org

3. העברת יחידות ממשלתיות ארציות לירושלים - עדכוןfs.knesset.gov.il › globaldocs › MMM

25 במאי 2020 —


Screenshot of fs.knesset.gov.il

4. בין מדינה לחברה: סוציולוגיה של הפוליטיקהbooks.google.gl › books


Screenshot of books.google.gl

5. העברת היחידות הארציות של הממשלה לירושלים | משרד ראש הממשלהwww.gov.il › departments › policies › 2007_des1661

הצוות יערוך מיפוי של היחידות הארציות של משרדי הממשלה השוכנות מחוץ לירושלים ... בכל החלטת ממשלה על הקמת גוף או יחידה חדשים ובכל הצעת חוק ממשלתית (או הצעת חוק ...


Screenshot of www.gov.il

6.ממשלה ירוקה - המשרד להגנת הסביבהwww.sviva.gov.il › DocLib2 › Publications

ממשלה ירוקה ייעול התפעול של משרדי הממשלה ביצוע החלטת ממשלה בנושא. 4. תוכן העניינים. 07 ... פרק ד' - יישום ההחלטה בקריות הממשלה ובגופים ממשלתיים נוספים 66. 66 ... הפדרלי ועבור המשק כולו. ... למשרד לאזרחים ותיקים דיור יחיד הנמצא בירושלים ושטחו 1002 מר.


Screenshot of www.sviva.gov.il

7. בתי משפט - עמוד 5 - גלובסwww.globes.co.il › בתי משפט

לפי הצעת החוק שיזם חכ כרמל שאמה - משרד ממשלתי רשות מקומית רשות סטטוטורית בתי משפט וכל חברה ... בית משפט השלום בירושלים גזר היום 9 חודשי מאסר בפועל וחצי שנת מאסר על תנאי על ראש הפלג הצפוני ... בית משפט פדרלי אישר לג'נרל מוטורס למכור את נכסיה.


Screenshot of www.globes.co.il

8. חברה בת של תפן חתמה על הסכם מסגרת ל-5 שנים למתן שירותים ...www.themarker.com › markets

2 ביולי 2006 — ההסכם הוא עם גוף ממשלתי פדרלי אמריקאי המהווה את הסמכות הפדרלית לעריכת חוזים עבור גופים פדרליים כגון: בתי חולים ממשלתיים הצבא משרדי ממשלה ...9. ארהב: משרד המשפטים הורה להפסיק את הפעלת בתי הכלא ...news.walla.co.il › חדשות בעולם › אמריקה

18 באוג׳ 2016 —


Screenshot of news.walla.co.il

10. : החוליה החסרה שלטון אזורי בישראלfips.huji.ac.il › files › files › benelia_the_missing_link

מהמחלקה לגאוגרפיה באוניברסיטה העברית בירושלים . משנה לראש ... פדרלי. הסמכויות השלטוניות מתחלקות בין שלטון מרכזי לבין. שלטונות תת. -. לאומיים ... של כל משרד ממשלתי.


Screenshot of fips.huji.ac.il

11. ניהול אתרי מורשת בישראל - פורום קהלתkohelet.org.il › KPF052_eHeritage-Sites_240716

4. ריבוי גופים. טבלה מס' 4: אתרי מורשת באזור הרובע היהודי בירושלים. 15. ... ממשלתי תחת משרד. התרבות והספורט ... (National Park Service) שהוא סוכנות פדרלית. של מחלקת ...

Screenshot of kohelet.org.il

12. המרכז האמריקאי בירושלים | שגרירות ארהב בישראלil.usembassy.gov › acj

המרכז האמריקאי בירושלים משרד של המחלקה לדיפלומטיה ציבורית פתוח לקהל ומהווה מרכז מידע חינוך ותרבות שפעילותו מכוונת לקהל הישראלי ועובד רבות על יצירה וחיזוק קשרים ...


Screenshot of il.usembassy.gov

13. שינויים במבנה מדינת הרווחה - מביטוח סוציאלי לשירות ממשלתי - Corecore.ac.uk › download › pdf

הרווחה מבוססת על תוכניות רווחה ממשלתיות המקצות זכויות לפי סדר העדיפות ... בוצעו רפורמות מיסוי שהחלישו במידה רבה את יכולתו של הממשל הפדרלי לממן ... ירושלים.. בריאות בישראל 2001משרד הבריאות (2001א) . מסמך רקע - עמדת משרד הבריאות עבור הוועדה הציבורית ...


Screenshot of core.ac.uk

14. סיוע משפטי חינם לניצולי שואה מטעם משרד המשפטים (זכות) – כל-זכותwww.kolzchut.org.il › סיוע_משפטי_חינם_לניצולי_שואה_מטע...

3 בספט׳ 2020 —


Screenshot of www.kolzchut.org.il

15. אפקטיביות הממשלה בישראל במבט בינלאומי משווה - המכון הישראלי ...www.idi.org.il › government-effectiveness-in-israel


Screenshot of www.idi.org.il

16.מיקור חוץ של שירותי רווחה: מגמות ותמורות - Taub Centertaubcenter.org.il › files_mf › outsourcingheb


Screenshot of taubcenter.org.il

17. עיר נקייה מעישון - רשת ערים בריאותwww.healthycities.co.il › infocenter › info_images

עיר נקייה מעישון. קווים מנחים ליישום. שירותי בריאות הציבור. לחיים בריאים יותר. משרד. הבריאות ... דר דונחין מילכה ביס לבריאות הציבור ירושלים. הופמן נטלי קופת חולים ... והתוספת חוק מניעת העישון במקומות ציבוריים והחשיפה לעישוןכמו כן הצעת חוק ממשלתית לתיקון ל. לחוק החל ... הטלת קנסות במקסיקו היא בסמכותו הבלעדית של הממשל הפדרלי. על כן במקום ...


Screenshot of www.healthycities.co.il

18. משרד הבריאות - מבקר המדינהwww.mevaker.gov.il › DigitalLibrary › Documents

899. משרד. הבריאות. מעמדו המעורב של משרד הבריאות. כמאסדר וכבעלים של בתי חולים. ממשלתיים ... מרכז רפואי הדסה בירושלים המרכז הרפואי שערי צדק בירושלים בית חולים לניאדו בנתניה. 7 ... חולים ממשלתיים במקומות מסוימים בעיקר בבעלות ממשלות פדרליות מדינות.


Screenshot of www.mevaker.gov.il

19. יחסי ישראל-סין - RAND Corporationwww.rand.org › dam › rand › pubs › research_reports

... ממשלת ישראל. בנימין נתניהו בכך שמדינת ישראל תעצור הליך משפטי פדרלי שנערך ... תועלת מהקמת מנגנון תיאום ממשלתי בין-משרדי שיוכל לפעול תחת. משרד ראש ... משרד ראש הממשלה ״תכנית לקידום והרחבת הקשרים הכלכליים בין ישראל וסין״ ירושלים 42. 5 ביוני 2014.


Screenshot of www.rand.org

20. בוושינגטון חושדים: האקרים מרוסיה אחראים לפריצה למשרדי האוצר ...www.haaretz.co.il › us-election › .premium-1.9369444

13 בדצמ׳ 2020 —


Screenshot of www.haaretz.co.il

21. ישן מול חדש בירושלים - דין ומידעdin-online.info › pdf

קלייר רטיסבון רוזמרי ונוטרדאם ביה״ח האיטלקי המשמש כיום את משרד החינוך. בית החולים הגרמני המשמש ... השימור באמצעות תקציב ממשלתי נדיב ותקציבי הרשויות המקומיות . יש ארצות ... הממשל הפדרלי מפעיל תכנית הטבות לעידוד שיקומם של מבנים היסטוריים ארה״ב:.

Screenshot of din-online.info

22. מדיניות ניהול זכויות קניין רוחני במגזר המו;quotפ הממשלתי - ...law.haifa.ac.il › images › IP_Government_Sector_HCLT

הדעת כאמור תוך איתור השיקולים הרלבנטיים להחלטה על מסחור תוצרי מופ ממשלתי. באמצעות פטנטים. ... המתבצע במגזר הממשלתי באמצעות משרדי הממשלה ומכוני המחקר הממשלתיים השונים או. באמצעות ... התואר דוקטור למשפטים האוניברסיטה העברית בירושלים. –. הפקולטה ... במחקר ופיתוח במימון ממשלתי הינה חקיקה פדרלית החלה בכל המדינות. 267.


Screenshot of law.haifa.ac.il

23. גוף ציבוריwww.ralc.co.il › presentation › minhal5

( יכול להיות שפעולה של משרד מסוים היא אף טובה אך היא חורגת מהחוקים) ... סוג הגוף - אם חברה ממשלתית עשויים כללי המשפט הציבורי לחול עליו גם אם הוא פועל בתחום המשפט הפרטי. ... עיריות שונות במדינת ישראל לרבות עיריית ירושלים הפקידו את הסמכות של כניסה לנכסים ומדידתם בידי קבלנים חיצוניים ... אם גם האחרון דוחה את הבקשה ניתן לערער לביהמש הפדרלי.


Screenshot of www.ralc.co.il

24. אגריטק ישראלי ואתגרי החקלאות בהודו: מדיניות ממשלתית לעידוד ...milkeninnovationcenter.org › 119-Final-Dror-WEB


Screenshot of milkeninnovationcenter.org

25. מדיניות לאומית לקידום צעירים בישראל - קבוצת גנדירwww.gandyr.com › wp-content › uploads › 2017/08

1 Chaim Lahav the Israeli National Youth Policy Ministry of Education - Director of Youth at Risk. Advancement ... מדיניות לקידות צעירים בישראל ובמדינות המפותחות. מרכז המחקר והמידע של הכנסת. ירושלים. 11 ... מענקים ממשלתיים לארגונים ועמותות הפעילים בתחום; .4 ... Federal Ministry of Family Affairs Senior Citizens Women and Youth.


Screenshot of www.gandyr.com

26.מדיניות בנוגע לעסקים קטנים ובינוניים ויזמות בישראל - משרד הכלכלה ...www.economy.gov.il › sba › OCDE_Book_Nagish

פיתוח חדשנות מדע וכלכלה בקנדה )משרד התעשייה הפדרלי( ... נעשה ללא שיפוט מוקדם לגבי הסטטוס של רמת הגולן מזרח ירושלים וההתנחלויות הישראליות בגדה במונחים של ... קטנים ובינוניים שהעניקה ייעוץ וסיוע לעסקים במימון ממשלתי באמצעות אסופה של ארגונים מקומיים.


Screenshot of www.economy.gov.il

27. כללי האזכור האחיד (מהדורה שנייה) - אוניברסיטת תל אביבwww.tau.ac.il › law › izkur › html-ver2-

הפ (מחוזי י-ם) 186/96 בנייני מידות בעמ נ' עיריית ירושלים פמ התשנז(2) 418 (1998). משפט והיסטוריה ... חוזר מנכל משרד החינוך תשס/3(א) 'מחויבות אישית – שירות לזולת' – תכנית ... אין צורך לציין את בית המשפט העליון הפדרלי ואת הערכאה הגבוהה ביותר במדינה.


Screenshot of www.tau.ac.il

28. מדריך לקבלת החלטות בטרם הפרטות ומיקור־חוץ - המרכז לצדק חברתיhazan.kibbutz.org.il › Kabalat_hahlatot_-_25_6_14

הכנת טיוטה של מדריך המיועד לשרת משרדי ממשלה בבואם לקבל החלטות אם להפריט. חוץ. ... העברה ממשרד ממשלתי לרשות סטטוטורית או לחברה ממשלתית כפי שהועברו שירותי הדואר(. ... ירושלים ותל אביב: מכון ון ליר בירושליםמדיניות ההפרטה בישראל: אחריות המדינה והגבולות בין הציבורי לפרטי ... חוץ של שירותים פדרליים בארצות הברית עולה כי הפרטת הביצוע הביאה.


Screenshot of hazan.kibbutz.org.il

29. heb00.0 intro.indd - DFATwww.dfat.gov.au › files › pictorial_history_hebrew

אוסטרליה קנברה; ראובן קופלר מהארכיון הציוני בירושלים; וג'סטין זיידמן עוזרת המחקר של המחברת ד“ר ליאן פיגוט. תמונות ומידע מאוסטרליה: ... סמנכ“ל משרד החוץ הישראלי ארתור לורי לאוסטרליה בחברת משלחת של חברי. כנסת כדי ... כארגון לא ממשלתי ליד ECOSOC ויוניצ“ף בארצות הברית. ... ישראל. היום מהווה ה-ZFA את ארגון הגג הפדרלי של כלל הארגונים הציוניים.


Screenshot of www.dfat.gov.au

30. בימש פדרלי: ההגבלות על הפלות בטקסס - בלתי חוקיות | דבר ...www.davar1.co.il › ...

הפסיקה הראשונה שהתקבלה בבית המשפט הפדרלי העליון ביום שני האחרון מבטלת את ... כיהן כחבר מועצת העיר ירושלים ולאחר מכן כחבר כנסת מטעם הליכוד | בנו: אבי היקר שהיה ... כך נראה משרד ממשלתי שאיבד כל יכולת ביצוע ונשאר רק עם הרגולציה.


Screenshot of www.davar1.co.il

31. לחוד ויחד: הבניית יחסי שותפות ממשלה-ארגוני חברה ... - ג'וינט אלכאwww.theinstitute.org.il › files › articles › elka_brand_22

Screenshot of www.theinstitute.org.il

32. בית משפט פדרלי בארהב: טרנסג'נדרים יוכלו לשרת בצבא | דבר ...www.davar1.co.il › ...

... בית משפט פדרלי פסל את האיסור ורמז כי הוא מהווה הפרה בוטה של החוקה האמריקנית. ... מצא היה שר הבריאות בממשלתו הראשונה של בנימין נתניהו ב-1996 | כיהן כחבר מועצת העיר ירושלים ולאחר מכן ... כך נראה משרד ממשלתי שאיבד כל יכולת ביצוע ונשאר רק עם הרגולציה.


Screenshot of www.davar1.co.il

33. גיבוש חבילת מדיניות לחיזוק מבני מגורים בפריפריה - המרכז למיפוי ...www.mapi.gov.il › earthquake › documents › havilotmdn

בי העולם מראה שהתערבות ממשלתית חיונית כדי לדרבן חיזוק במגזר הפרטי. ... יותר לקו שבר כבניינים בבית שאן טבריה קריית שמונה אילת ירושלים וחיפה רמת הסיכון. 1. לוי ו. אחרים ... משרד. הבינוי. ו. השיכון. . לריכוז. תכניות. לחיזוק. מבנים. . אשר. יוגשו. לה. על. ידי. משרדי ... סיוע פדרלי. דרך ה. Disaster Financial Assistance Arrangements. שהוקם ב. 1371.


Screenshot of www.mapi.gov.il

34. טיפול בצעירים בסיכון ובמצוקה בקהילה - משרד העבודה הרווחה ...www.molsa.gov.il › About › OfficePolicy › Documents

ממשלתיות כוללניות וישנו כיסויי חלקי של טיפול בצעירים ובצרכיהם. מטרת המסמך הנוכחי להתמקד ... בשנת 2008 החלה לפעול יוזמה פדרלית לקידום שילובם של בוגרים צעירים ארה”ב. בחיים הבוגרים. במסגרת ... ירושלים: משרד הרווחה והשירותים החברתיים. דוח מדיניות- קרן גדיר.


Screenshot of www.molsa.gov.il

35. גרמניה » NGO Monitorwww.ngo-monitor.org.il › funder › germany-heb

20 בפבר׳ 2018 — הממשלה הפדרלית של גרמניה מעבירה מיליוני אירו לארגונים לא-ממשלתיים בעלי אופי ... משרד החוץ הפדרלי הגרמני קרנות סיוע כנסייתיות במימון ממשלתי וארגונים לא ממשלתיים. ... עליאן היה אחד משני מחבלים שעלו לאוטובוס בירושלים באוקטובר 2015 חמושים ...


Screenshot of www.ngo-monitor.org.il

36.אירופה Archives » NGO Monitorwww.ngo-monitor.org.il › report-category › אירופה


Screenshot of www.ngo-monitor.org.il

37. מעורבות ממשלתית במתן מסגרות משלימות ושירותי חינוך בלתי ...coyo.org.il › uploads › 2016/10 › מממ-מהכנסת

גוריון ירושלים. 95919 ... הקליטה משרד התרבות והספורט משרד הרווחה והשירותים החברתיים ומשרד הבריאות. ... פורמלי אין גורם ממשלתי מרכזי המתווה מדיניות בהקשר. זה. ... כנית פדרלי. ת בשם. 21st Century Community Learning Centres. תומכת בהקמתם של מרכזי.


Screenshot of coyo.org.il

38. גרמניה וישראל חתמו על הצהרת כוונות משותפת בתחום הסייבר | ...www.israeldefense.co.il › content › גרמניה-וישראל-חתמו-ע...

16 בפבר׳ 2016 —


Screenshot of www.israeldefense.co.il

39. איך לפצח את שוק אבטחת המולדת של ממשלת ארהב? - אמריקה ...israel-trade.net › americas › 2020/06/01 › איך-לפצח-את-...

1 ביוני 2020 — זהו שוק מפוצל בין הממשל הפדרלי ממשלות המדינות רשויות מקומיות וכן התעשייה הפרטית. ... ציבוריים כמו מקומות לקיום אירועים;; תקנים ממשלתיים המניעים אימוץ טכנולוגיות אבטחה;; כיצד ... הנספחות הכלכלית-מסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בשגרירות ישראל ... 2006-7: עמיתה בתכנית למנהיגות צעירה של המרכז לאסטרטגיה ציונית בירושלים.


Screenshot of israel-trade.net

40. התקשרויות רבעון 1 2017- משרד החוץfoi.gov.il › sites › default › files › משרד החוץ 1

4 משרד החוץ הוצאות תפעול משרד החוץ 09510212 הוצאות תפעול 4580005868 רכישת ... המדפיס הממשלתי 500100250 3200 ILS 3020 ILS התקשרות עם גופים ממשלתיים לא ... משרד החוץ 09510115 פעולות 4580007371 דגלול עירית ירושלים - שנת 2016 ... משרד החוץ 09510115 פעולות 4580006311 ביקור קנצלר הפדרלי של אוסטריה ...


Screenshot of foi.gov.il

41. נגישותם של עסקים קטנים לרכש הממשלתי בישראל - Milken ...www.mifellows.org › research › HEB_F › 3-HB-F

פקידי הממשלה - עבודתה של מחלקת מכרזים מרכזיים באגף החשב הכללי משרד האוצר . ... ממשלתיים חובה חוקית לערוך מכרז פומבי לפני ביצוע התקשרויות חוזיות. . והביא להסדרה ... עוסקים ופדיון בענפי המשק על פי מס ערך מוסף. 2000-2002. . לקט. 19/2003. (. ירושלים ... חוזים המייצגים חתך של הרכש הפדרלי ועומד על הבעיות המובנות בהם שמונעות מעסקים קטנים.

Screenshot of www.mifellows.org

42. סדרי עדיפות לאומית בתחום איכות הסביבה בישראל - מוסד שמואל נאמןwww.neaman.org.il › Files

באה ממוסד שמואל נאמן וללא שיתוף ישיר של משרד ממשלתי. ... דר מיר היא בעלת תואר דוקטור מהאוניברסיטה העברית בירושלים ב. מדיניות ... חוקים פדרליים מאפשרים למדינות ליצור.43. חשיפת הפעילות ללא בסיס חוקי של מנכל משרד ... - Telecom Newswww.telecomnews.co.il › חשיפת-הפעילות-ללא-בסיס-חוקי-של...

31 במאי 2020 — ... האישום הנולד מתיקי בזק ו-4000 שהחלו להתנהל בבית המשפט המחוזי בירושלים). ... המטרה של מכתב חשאי זה שנחשף ממנכל משרד התקשורת מאוד ברורה: לסייע ... הריבונות על תחום הדומיינים היא של הממשל הפדרלי מיום הקמת רשת האינטרנט הציבורית ועד היום. ... ישראל ובניגוד לכל נורמה ואתיקה המצופה ממנכל משרד ממשלתי כה חשוב?


Screenshot of www.telecomnews.co.il

44. משבר COVID-19: דוח מצב 11 (16-3 ביוני 2020) | משרד האו״ם ...www.ochaopt.org › content › covid-19-emergency-situ...

16 ביוני 2020 —


Screenshot of www.ochaopt.org

45. היבטים כלכליים של עישון טבק בישראל - משרד הבריאותwww.health.gov.il › publicationsfiles › smoking_2015

משרד הבריאות ימשיך לפעול מול הרשויות המקומיות על מנת להבטיח שיפעלו כנדרש בחוק ... עדכון על מצבן של הצעות חוק ממשלתיות ופרטיות בנושא העישון שעלו בשנת. 2015 ... האוניברסיטה העברית בירושלים ... )3( כולל מס פדרלי מדינתי ועירוני ע''פ שיעור המס הנהוג בעיר ניו יורק. ) ...


Screenshot of www.health.gov.il

46.היבטים כלכליים של עישון טבק בישראל - משרד הבריאותwww.health.gov.il › publicationsfiles › smoking_2015

מספר הנדבקים שהתגלו אתמול בארץ עדיין גבוה מאוד 9408 לפי עדכון הבוקר של משרד הבריאות ... הממשל הפדרלי בברזיל שמתכחש לחומרת הקורונה מערים קשיים על מתן אישורי חירום לחיסונים ... לפי חדר המצב הלאומי יש 15 רשויות מקומיות ושכונה אחת בירושלים שמוגדרות אדומות. ... כמו אדם בשנות העשרים לחייו שהגיע ממלבורן ב 30.7 היישר למתקן בידוד ממשלתי.


Screenshot of www.health.gov.il

47. קריירה ב- PwC Israelwww.pwc.com › career

... ליהנות מהטבות מס מענקים תמיכות אפיקי מימון ותוכניות תמריצים ממשלתיות מגוונות. ... מהרשות להשקעות ולפיתוח הכלכלה מנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה ועבודה עם משרדי ממשלה שונים ... הכנת דוחות מס אמריקאים פדרליים מדינתיים ומקומיים לחברות שותפויות ויחידים.


Screenshot of www.pwc.com

48.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *