מדיניות פרטיות

NearYou.co.il מודיע לך על מדיניות הפרטיות שלה בנוגע לטיפול והגנה על נתונים אישיים של משתמשים ולקוחות שעשויים להיאסף על ידי גלישה או קבלת שירותים באמצעות האתר https: // nearyou. Co.il.

במובן זה, המחזיק מבטיח עמידה בתקנות הקיימות בנושא הגנה על נתונים אישיים, המתבטאות בחוק האורגני 3/2018, מיום 5 בדצמבר, בנושא הגנה על נתונים אישיים והבטחת זכויות דיגיטליות (LOPD GDD). הוא תואם גם את תקנה (האיחוד האירופי) 2016/679 של הפרלמנט האירופי ושל המועצה מיום 27 באפריל 2016 בנוגע להגנה על אנשים טבעיים (RGPD).

השימוש באתר מרמז על קבלת מדיניות פרטיות זו, כמו גם התנאים הכלולים בהודעה המשפטית.

זהות האחראי

מייל: [email protected]
אתר אינטרנט: https://wordpress-712769-2362433.cloudwaysapps.com

עקרונות החלים בעיבוד נתונים בעיבוד הנתונים
האישיים שלך, המחזיק יחיל את העקרונות הבאים העומדים בדרישות תקנת הגנת הנתונים האירופית החדשה:

עקרון החוקיות, הנאמנות והשקיפות: המחזיק תמיד ידרוש הסכמה לעיבוד הנתונים האישיים שלך, שעשויים להיות למטרה אחת או יותר ספציפיות עליהן יודיעו לך מראש בשקיפות מוחלטת.
עקרון מזעור הנתונים: הבעלים יבקש רק את הנתונים הדרושים בהחלט למטרה או למטרות המבוקשות.
עקרון הגבלת תקופת השימור: הנתונים יישמרו למשך הזמן הדרוש בהחלט למטרות הטיפול או למטרותיו.
המחזיק יודיע לך על תקופת השימור המתאימה בהתאם למטרה. במקרה של הרשמות, המחזיק יבדוק מעת לעת את הרשימות ויחסל אותן רישומים לא פעילים למשך זמן ניכר.
עקרון היושרה והסודיות: הנתונים שלך יטופלו באופן שהבטחתו, סודיותו ותקינותם מובטחים. עליך לדעת כי הבעלים נוקט באמצעי הזהירות הדרושים כדי למנוע גישה בלתי מורשית או שימוש לא נכון בנתוני משתמשיה על ידי צד שלישי.
קבלת נתונים אישיים
כדי לגלוש nearyou.co.il אינך צריך לספק נתונים אישיים. המקרים שבהם אתה מספק את הנתונים האישיים שלך הם כדלקמן:

 

על ידי יצירת קשר באמצעות טפסי יצירת הקשר או שליחת מייל.
בעת הערה על מאמר או דף.
על ידי הרשמה לטופס הרשמה או ניוזלטר שהבעלים מנהל עם MailChimp.
על ידי הרשמה לטופס הרשמה או לניוזלטר שהבעלים מנהל באמצעות MailRelay.
על ידי הרשמה לטופס הרשמה או לידיעון שהמחזיק מנהל באמצעות SendinBlue.
זכויותיך
הבעלים מודיע לך כי לגבי הנתונים האישיים שלך יש לך את הזכות:

בקש גישה לנתונים המאוחסנים.
בקש תיקון או ביטול.
בקש את הגבלת הטיפול שלך.
אובייקט לטיפול.
בקש את ניידות הנתונים שלך.
מימוש זכויות אלה הינו אישי ולכן יש לממש אותו ישירות על ידי הצד המעוניין, בבקשה זאת ישירות מהבעלים, כלומר כל לקוח, מנוי או משתף פעולה אשר מסר את נתוניו בכל עת יכול ליצור קשר עם הבעלים ולבקש מידע אודות הנתונים ששמרת וכיצד השגת אותם, בקש תיקונם, בקש ניידות הנתונים האישיים שלך, התנגד לטיפול, הגבל את השימוש בו או בקש ביטול נתונים אלה בתיקי המחזיק.

כדי לממש את זכויות הגישה, התיקון, הביטול, הניידות וההתנגדות עליך לשלוח מייל לכתובת [email protected] יחד עם הוכחה חוקית תקפה כגון צילום DNI או שווה ערך.

יש לך את הזכות להגנה שיפוטית אפקטיבית ולהגיש תביעה לרשות הפיקוח, במקרה זה, לסוכנות להגנת הנתונים הספרדית, אם אתה סבור כי עיבוד הנתונים האישיים הנוגעים לך מפר את התקנה.

מטרת עיבוד הנתונים האישיים
כאשר אתה מתחבר לאתר כדי לשלוח מייל לבעלים, להירשם לניוזלטר שלו או לערוך חוזה, אתה מספק מידע אישי שעליו אחראי הבעלים. מידע זה עשוי לכלול נתונים אישיים כגון כתובת ה- IP שלך, שם ושם משפחה, כתובת פיזית, כתובת דוא”ל, מספר טלפון ומידע אחר. על ידי מסירת מידע זה, אתה נותן את הסכמתך לאסוף, להשתמש, לניהול ולאחסון המידע שלך על ידי superadmin.es, רק כמתואר בהודעה המשפטית ובמדיניות פרטיות זו.

הנתונים האישיים ומטרת הטיפול על ידי המחזיק שונים בהתאם למערכת לכידת המידע:

 

טפסי יצירת קשר: המחזיק מבקש נתונים אישיים, ביניהם: שם ושם משפחה, כתובת דוא”ל, מספר טלפון וכתובת אתר האינטרנט שלך על מנת לענות על שאלותיך.
לדוגמה, הבעלים משתמש בנתונים אלה כדי להגיב להודעות שלך, ספקות, תלונות, הערות או חששות שיש לך לגבי המידע הכלול באתר, השירותים הניתנים באמצעות האתר, הטיפול בנתונים האישיים שלך, שאלות בנוגע טקסטים משפטיים הכלולים באתר, כמו גם כל שאילתה אחרת שיש לך שאינה כפופה לתנאי האתר או החוזה.
טפסי מנוי לתוכן: הבעלים מבקש את הנתונים האישיים הבאים: שם ושם משפחה, כתובת דוא”ל, מספר טלפון וכתובת אתר האינטרנט שלך לניהול רשימת המנויים, שליחת ניוזלטרים, מבצעים ומבצעים מיוחדים.
הנתונים שאתה מספק לבעלים ימצאו בשרתי The Rocket Science Group LLC d / b / a, עם כתובת בארה”ב. (מיילצ’ימפ).
ישנן מטרות אחרות שבגינן מחזיק המחזיק את הנתונים האישיים שלך:

להבטיח עמידה בתנאים הכלולים בהודעה המשפטית ובחוק החל. זה עשוי לכלול פיתוח כלים ואלגוריתמים המסייעים לאתר זה להבטיח את סודיות הנתונים האישיים שהוא אוסף.
לתמוך ולשפר את השירותים המוצעים על ידי אתר זה.
לניתוח ניווט. הבעלים אוסף נתונים אחרים שאינם מזהים המתקבלים באמצעות שימוש בקבצי cookie המורדים למחשב שלך בעת גלישה באתר שמאפייניהם ומטרתם מפורטים במדיניות העוגיות.
לניהול רשתות חברתיות. לבעלים יש נוכחות ברשתות חברתיות. אם תהפוך לעוקב ברשתות החברתיות של המחזיק, הטיפול בנתונים אישיים יהיה כפוף לסעיף זה, כמו גם לתנאי השימוש, למדיניות הפרטיות ותקנות הגישה השייכים לרשת החברתית המתאימים בכל מקרה ומקרה שקיבלת בעבר.
תוכל להתייעץ עם מדיניות הפרטיות של הרשתות החברתיות העיקריות בקישורים הבאים:

 

Facebook
Twitter
Linkedin
YouTube
Instagram
הבעלים יתייחס לנתונים האישיים שלך על מנת לנהל נכון את נוכחותם ברשת החברתית, להודיע ​​לך על הפעילויות, המוצרים או השירותים שלהם, כמו גם לכל מטרה אחרת שתקנות הרשתות החברתיות מאפשרות.

בשום מקרה הבעלים לא ישתמש בפרופילים של עוקבים ברשתות החברתיות כדי לשלוח פרסום בנפרד.

אבטחת מידע אישי
כדי להגן על הנתונים האישיים שלך, המחזיק נוקט בכל אמצעי הזהירות הסבירים ועוקב אחר שיטות העבודה הטובות ביותר בענף כדי למנוע אובדן, שימוש לרעה, גישה לא נכונה, גילוי, שינוי או הרס שלהם.

האתר מתארח על ידי Hostinger. אבטחת הנתונים שלך מובטחת מכיוון שהם נוקטים בכל אמצעי האבטחה הנדרשים לשם כך. תוכל לבדוק את מדיניות הפרטיות שלהם למידע נוסף.

תוכן מאתרים אחרים
הדפים באתר זה עשויים להכיל תוכן מוטבע (למשל סרטונים, תמונות, מאמרים וכו ‘). תוכן מוטבע מאתרים אחרים מתנהג בדיוק באותו אופן כאילו ביקרת באתר השני.

אתרים אלה עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בעוגיות, להטמיע קוד מעקב נוסף של צד שלישי ולפקח על האינטראקציה שלך באמצעות קוד זה.

מדיניות עוגיות
על מנת שתפקוד תקין של אתר זה עליך להשתמש בעוגיות, שהן מידע המאוחסן בדפדפן האינטרנט שלך.

בדף מדיניות העוגיות תוכל להתייעץ עם כל המידע הנוגע למדיניות האיסוף, המטרה והטיפול בקובצי Cookie.

לגיטימציה לעיבוד נתונים
הבסיס המשפטי לעיבוד הנתונים שלך הוא: הסכמה.

ליצירת קשר עם הבעלים, הרשמה לניוזלטר או הערות באתר זה, עליך לקבל מדיניות פרטיות זו.

קטגוריות של נתונים אישיים
קטגוריות הנתונים האישיים שהבעלים מתמודד איתן הן:

נתוני זיהוי.
שמירה על נתונים אישיים הנתונים האישיים
שאתה מסר למחזיק יישמרו עד שתבקש למחוק אותם.

מקבלי נתונים אישיים

Mailrelay CPC Servicios Informáticos Aplicados a Nuevas Tecnología SL (להלן “CPC”), עם משרד רשום ב- C / Nardo, 12 28250 – Torrelodones – מדריד.
תוכל למצוא מידע נוסף בכתובת: https://mailrelay.com
מחיר לקליק מתייחס לנתונים על מנת לספק את שירותי הדוא”ל שלו לבעלים.
Mailchimp The Rocket Science Group LLC d / b / a, המתגורר בארה”ב.
תוכל למצוא מידע נוסף בכתובת: https://mailchimp.com
The Rocket Science Group LLC d / b / a מטפל בנתונים על מנת לספק את שירותי הדוא”ל שלה לבעלים.
SendinBlue SendinBlue, חברת מניות משותפת מפושטת (société par actions simplifiée) הרשומה במרשם הפריזנטים של מרכזי פריז במספר 498 019 298, עם משרד רשום ברחוב אמסטרדם 55, 75008, פריז (צרפת).
תוכל למצוא מידע נוסף בכתובת: https://es.sendinblue.com
SendinBlue מטפל בנתונים על מנת להציע פתרונות לשליחת מיילים, SMS לעסקאות ומהבעלים לבעלים.
Google Analytics הוא שירות ניתוח אינטרנט המסופק על ידי Google, Inc., חברת דלאוור שמשרדה הראשי נמצא בכתובת 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View (קליפורניה), CA 94043, ארצות הברית (“Google”). תוכל למצוא מידע נוסף בכתובת: https://analytics.google.com
Google Analytics משתמש ב”עוגיות “, שהן קבצי טקסט הממוקמים במחשב שלך, כדי לסייע לבעלים לנתח את השימוש שעשו משתמשים באתר. המידע שנוצר על ידי העוגיה אודות השימוש באתר (כולל כתובת ה- IP שלך) יועבר ויוגש ישירות על ידי Google בשרתים בארצות הברית.
DoubleClick by Google היא קבוצה של שירותי פרסום הניתנים על ידי Google, Inc., חברת דלאוור שמשרדה הראשי נמצא ב Amphitheatre Parkway 1600, Mountain View (קליפורניה), CA 94043, ארצות הברית (“Google”).
תוכל למצוא מידע נוסף בכתובת: https://www.doubleclickbygoogle.com
DoubleClick משתמשת ב”עוגיות “, שהן קבצי טקסט המוצבים במחשב שלך ואשר משמשים להגברת הרלוונטיות של פרסומות הקשורות לחיפושים האחרונים שלך. מדיניות הפרטיות של Google מסבירה כיצד Google מנהלת את פרטיותך בכל הנוגע לשימוש בעוגיות ובמידע אחר.
תוכל גם לראות רשימה של סוגי העוגיות שבהן משתמשת Google ושותפיה וכל המידע הקשור לשימוש בהן בקבצי פרסום.

גלישה באינטרנט
בעת גלישה ליד nearyou.co.il, ניתן לאסוף נתונים בלתי מזוהים, הכוללים את כתובת ה- IP, מיקום גיאוגרפי, רישום אופן השימוש בשירותים והאתרים, הרגלי גלישה ונתונים אחרים שלא ניתן להשתמש בהם כדי לזהות אותך. .

האתר משתמש בשירותי הניתוח של צד שלישי הבאים:

 

Google Analytics
DoubleClick מאת Google
הבעלים משתמש במידע המתקבל לצורך קבלת נתונים סטטיסטיים, ניתוח מגמות, ניהול האתר, לימוד דפוסי גלישה ואיסוף מידע דמוגרפי.

דיוק ואמיתות הנתונים האישיים
אתה מתחייב שהנתונים שנמסרו למחזיק הם נכונים, מלאים, מדויקים ועדכניים, כמו גם כדי לעדכן אותם כראוי.

כמשתמש באתר, אתה אחראי באופן בלעדי לדיוק ונכונות הנתונים שאתה שולח לאתר, ומפטר את הבעלים מכל אחריות בעניין זה.

קבלה והסכמה
כמשתמש באתר, אתה מצהיר כי נודע לך על התנאים להגנה על נתונים אישיים, אתה מקבל ומסכים להתייחסותם על ידי הבעלים באופן ולמטרות המצוינות במדיניות פרטיות זו.

ביטול
כדי לממש את זכויות הגישה, התיקון, הביטול, הניידות וההתנגדות עליך לשלוח מייל לכתובת [email protected] יחד עם הוכחה חוקית תקפה כגון צילום DNI או שווה ערך.

מימוש זכויותיך אינו כולל נתונים שהמחזיק מחויב לשמור למטרות ניהוליות, משפטיות או ביטחוניות.

שינויים במדיניות הפרטיות
הבעלים שומר לעצמו את הזכות לשנות מדיניות פרטיות זו כדי להתאים אותה לחקיקה או לפסיקה חדשה, וכן לשיטות התעשייה.

מדיניות זו תהיה בתוקף עד שתשתנה על ידי אחרים המתפרסמים כדין.