תנאים

מידע כללי

אתר זה מופעל על ידי NearYou.co.il. ברחבי האתר, המונחים “אנחנו”, “אנחנו” ו”אנחנו “מתייחסים ל- NearYou.co.il. NearYOU.co.il מציעה אתר זה, לרבות כל המידע, הכלים והשירותים העומדים לרשותך באתר זה, המשתמש, מותנה בקבלת כל התנאים, התנאים, המדיניות וההודעות שנקבעו כאן.

על ידי ביקור באתר שלנו ו / או רכישת משהו מאיתנו, אתה משתתף ב”שירות “שלנו ומקבל את התנאים וההגבלות הבאים (” תנאים והגבלות “,” תנאים “), כולל כל התנאים וההגבלות הנוספים והמדיניות שאליהם מופנים כאן. ו / או זמין באמצעות היפר -קישורים. תנאי שימוש אלה חלים על כל משתמשי האתר, כולל ללא הגבלה משתמשים שהם דפדפנים, ספקים, לקוחות, סוחרים ו / או תורמי תוכן.

אנא קרא תנאי שימוש אלה בעיון לפני הכניסה לאתר שלנו או שימוש בו. על ידי גישה או שימוש בחלק כלשהו של האתר, אתה מקבל את תנאי השימוש. אם אינך מסכים לכל התנאים וההגבלות של הסכם זה, אין לך לגשת לאתר או להשתמש באף אחד מהשירותים. אם תנאי השימוש נחשבים כהצעה, הקבלה מוגבלת במפורש לתנאי שירות אלה.

כל תכונות או כלים חדשים שיתווספו לחנות הנוכחית יהיו כפופים גם לתנאי השימוש. תוכל לעיין בגרסה המעודכנת של תנאי השימוש בכל עת בדף זה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק מתנאי השימוש על ידי פרסום עדכונים ו / או שינויים באתר שלנו. באחריותך לבדוק מדי פעם בדף זה אם יש שינויים. המשך השימוש שלך או גישה לאתר לאחר פרסום שינויים כלשהם מהווה אישור לשינויים אלה.

סעיף 1 תנאים כלליים וזכויות משתמש

  1. אתר זה נסגר בשבת.
  2. אתר זה מכוון ונשפט על פי תורת אלוקי ישראל, על כן כל אי נוחות תיפתר לפי דעת חכמינו וההלכה.
  3. אם באופן כלשהו אנו משפיעים על זכויות המשתמש, אנו מבקשים להודיע ​​לו על כך ולנסות לתקן את השגיאה באופן מיידי.
  4. אתר זה משתמש במידע מאתרים של צד שלישי שאינם באחריותנו ואשר נוספו בטעות בשל nearyou.co.il בשל כמות המידע האוטומטית בה אנו משתמשים קשה מאוד לנו לפקח באופן מלא, אך אם המשתמשים שלנו מזהים משהו לא תקין אנא הודע לנו על כך.

 

סעיף 1.1 – תנאי חנות מקוונים

על ידי שימוש באתר זה אתה מצהיר כי אתה לפחות בגיל הרוב במדינתך או במחוז מגוריך, או שאתה בגיל הרוב במדינתך או במחוז מגוריך וכי נתת לנו את הסכמתך לאפשר כל מקטיני התלות שלך משתמשים באתר זה.

אינך רשאי להשתמש במוצרינו לכל מטרה בלתי חוקית או בלתי מורשית, וכן אינך רשאי להפר את כל החוקים בתחום השיפוט שלך (כולל אך לא רק חוקי זכויות יוצרים) בשימוש בשירות.

אסור לך להעביר תולעים, וירוסים או כל קוד בעל אופי הרסני.

ההפרה או הפרה של כל אחד מתנאים אלה תביא להפסקת השירותים שלך באופן מיידי.

סעיף 2 – תנאים כלליים

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב למתן שירות לכל אחד, מכל סיבה ובכל עת.

אתה מבין שהתכנים שלך (לא כולל פרטי כרטיס האשראי שלך) עשויים להיות מועברים ללא הצפנה ולכלול (א) שידורים ברשתות שונות; ו- (ב) שינויים להתאמה או התאמה לדרישות הרשת הטכנית או דרישות חיבור המכשיר. פרטי כרטיס האשראי תמיד מוצפנים במהלך ההעברה דרך רשתות.

אתה מסכים שלא לשכפל, לשכפל, להעתיק, למכור, למכור מחדש או לנצל כל חלק מהשירות, שימוש בשירות השירות, או גישה לשירות או כל איש קשר באתר שדרכו ניתן השירות, ללא אישור מפורש מכתב מאיתנו.

הכותרות המשמשות בהסכם זה נכללות מטעמי נוחות בלבד ואינן מגבילות או משפיעות על תנאים אלה.

סעיף 3 – דיוק, שלמות וזמן המידע

אנו לא אחראים אם המידע הזמין באתר זה אינו מדויק, מלא או עדכני. החומר באתר זה מסופק למידע כללי בלבד ואין להסתמך עליו או להשתמש בו כבסיס הבלעדי לקבלת החלטות מבלי להתייעץ תחילה עם מידע מדויק יותר, מלא יותר או בזמן. כל הסתמכות על החומר באתר זה הינה על אחריותך בלבד.

אתר זה עשוי להכיל מידע היסטורי מסוים. מידע היסטורי אינו בהכרח עדכני והוא ניתן לעיונך בלבד. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את תוכנו של אתר זה בכל עת, אך אין לנו כל חובה לעדכן מידע כלשהו באתר שלנו. אתה מסכים כי באחריותך לעקוב אחר שינויים באתר שלנו.

סעיף 4 – שינויים בשירות ובמחירים

מחירי המוצרים שלנו ניתנים לשינוי ללא הודעה מוקדמת.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות או להפסיק את השירות (או כל חלק מהתוכן) בכל עת ללא הודעה מוקדמת.

לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי צד שלישי לכל שינוי, שינוי במחיר, השעיה או הפסקת השירות.

סעיף 5 – מוצרים או שירותים (אם רלוונטי)

מוצרים או שירותים מסוימים עשויים להיות זמינים באופן מקוון באופן בלעדי דרך האתר. מוצרים או שירותים אלה עשויים להיות בכמויות מוגבלות והם כפופים להחזרה או החלפה על פי מדיניות ההחזרה שלנו בלבד.

עשינו מאמץ להציג את הצבעים והתמונות של המוצרים שלנו, בחנות, עם דיוק הצבע הגבוה ביותר האפשרי. איננו יכולים להבטיח שצג המחשב שלך יציג צבעים בצורה מדויקת.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות, אך איננו מחויבים, להגביל את מכירת המוצרים או השירותים שלנו לכל אדם, אזור גיאוגרפי או תחום שיפוט. אנו יכולים לממש את הזכות הזו על בסיס כל מקרה לגופו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את כמות המוצרים או השירותים שאנו מציעים. כל תיאורי המוצר או מחירי המוצרים כפופים לשינוי בכל עת ללא הודעה מוקדמת, על פי שיקול דעתנו הבלעדי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק כל מוצר בכל עת. כל הצעת מוצר או שירות המוצעת באתר זה בטלה היכן שהיא אסורה.

אנו לא מתחייבים כי איכות המוצרים, השירותים, המידע או החומר האחר שנרכש או שהושג על ידך תעמוד בציפיותיך, או שתקלות כלשהן בשירות יתוקנו.

סעיף 6 – דיוק חיוב ומידע על חשבון

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לדחות כל הזמנה שתבצעו אצלנו. אנו רשאים, על פי שיקול דעתנו, להגביל או לבטל את הכמויות שנרכשו לאדם, לכל בית או להזמנה. הגבלות אלה עשויות לכלול הזמנות שבוצעו על ידי אותו חשבון לקוח או תחת אותו חשבון, אותו כרטיס אשראי ו / או הזמנות המשתמשות באותה כתובת לחיוב ו / או למשלוח.

במקרה שנבצע שינוי או נבטל הזמנה, אנו עשויים לנסות להודיע ​​לך על ידי פנייה אלינו באמצעות דוא”ל ו / או כתובת חיוב / מספר טלפון שסופקו בעת ביצוע ההזמנה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל או לאסור הזמנות שעל פי שיקול דעתנו נראה כי הן מבוצעות על ידי סוחרים, משווקים או מפיצים.

אתה מסכים לספק מידע עדכני, מלא ומדויק על הרכישה והחשבון המשמש את כל הרכישות שבוצעו בחנות שלנו. אתה מסכים לעדכן באופן מיידי את חשבונך ומידע אחר, לרבות כתובת הדוא”ל שלך ומספרי כרטיס האשראי ותאריכי התפוגה, על מנת שנוכל להשלים את העסקאות וליצור איתך קשר בעת הצורך.

 

סעיף 7 – כלים אופציונאליים

אנו עשויים לספק לך גישה לכלים של צד שלישי שאיננו עוקבים אחריהם ושאין לנו שליטה או קלט עליהם.

אתה מאשר ומסכים כי אנו מספקים גישה לסוגים אלה של כלים “כפי שהם” ו”כפי שהם זמינים “ללא אחריות, מצגים או תנאים מכל סוג וללא כל אישור. לא תהיה לנו כל אחריות הנגזרת או קשורה לשימוש שלך בכלים המסופקים על ידי צד שלישי.

כל שימוש שתעשה בכלים האופציונאליים המוצעים באמצעות האתר הינו באחריותך ובשיקול דעתך בלבד ועליך לוודא שאתה מכיר את התנאים שבהם כלים אלה מסופקים על ידי ספק / ים הצד השלישי / ת ואישר / ת אותם.

ייתכן גם כי בעתיד נציע לך שירותים ו / או תכונות חדשים באמצעות האתר (כולל השקת כלים ומשאבים חדשים). תכונות ו / או שירותים חדשים אלה יהיו כפופים גם לתנאי שירות אלה.

סעיף 8 – קישורים של צד שלישי

תוכן, מוצרים ושירותים מסוימים הזמינים באמצעות השירות שלנו עשויים לכלול חומר מצדדים שלישיים.

קישורים של צד שלישי באתר זה עשויים להפנות אותך לאתרי צד שלישי שאינם קשורים אלינו. אנו לא אחראים לבחון או להעריך תוכן או דיוק ואיננו מתחייבים ולא תהיה לנו כל אחריות או אחריות על חומרים או אתרים של צד שלישי, או על חומרים, מוצרים או שירותים של צד שלישי.

אנו לא אחראים לכל נזק או נזק הקשור לרכישה או שימוש בסחורות, שירותים, משאבים, תוכן או כל עסקה אחרת שנעשית בקשר לאתרי צד שלישי. אנא בדוק היטב את המדיניות והשיטות של צדדים שלישיים וודא שאתה מבין אותם לפני שתעסוק בעסקה כלשהי. תלונות, טענות, חששות או שאלות בנוגע למוצרי צד שלישי יש להפנות לצד השלישי.

סעיף 9 – הערות משתמש, פידבק והגשות אחרות

אם, לבקשתנו, אתה שולח הגשות ספציפיות מסוימות (למשל השתתפות בתחרויות) או ללא בקשה מאתנו, אתה שולח רעיונות יצירתיים, הצעות, הצעות, תוכניות או חומרים אחרים, או באינטרנט, בדוא”ל, בדואר. , או באופן אחר (ביחד, ‘הערות’), אתה מסכים כי אנו רשאים, בכל עת, ללא הגבלה, לערוך, להעתיק, לפרסם, להפיץ, לתרגם או להשתמש באמצעים כלשהם שהגשת לנו. אין לנו כל חובה (1) לשמור על סודיות כל הערה; (2) לשלם פיצוי בגין הערות; או (3) להגיב להערות.

אנו יכולים, אנו יכולים לפקח, לערוך או להסיר תכנים שלדעתנו אינם לגיטימיים, פוגעניים, מאיימים, לשון הרע, לשון הרע, פורנוגרפיים, מגונים או מעוררים פגיעה או פוגעים בקניין הרוחני של כל אחד מהצדדים או בתנאי השימוש, אולם עליך תקבל הודעה וזה יוסר בזמן שנראה לנו נוח ורק אם זה נראה לנו נחוץ, גם אם יש דעות אחרות.

אתה מסכים שהערותיך לא יפגעו בזכויותיהם של צדדים שלישיים, לרבות זכויות יוצרים, סימני מסחר, פרטיות, אישיות או זכויות אישיות או קנייניות אחרות. כמו כן, אתה מסכים שהערותיך אינן מכילות חומר לשון הרע או בלתי חוקי, פוגע או מגונה, או מכילות וירוסים ממוחשבים או תוכנות זדוניות אחרות שעלולות, באופן כלשהו, ​​להשפיע על פעולת השירות או כל אתר קשור זה. אינך יכול להשתמש בכתובת דוא”ל כוזבת, להשתמש בזהות אחרת שאינה לגיטימית, או לרמות צדדים שלישיים או אותנו באשר למקור ההערות שלך. אתה האחראי הבלעדי להערות שאתה מביא ולדיוקן. איננו אחראים ואיננו נוטלים על עצמנו כל התחייבות ביחס להערות שפורסמו על ידך או מצד שלישי כלשהו.

סעיף 10 – מידע אישי

מסירת המידע האישי שלך באמצעות האתר כפופה למדיניות הפרטיות שלנו. לצפייה במדיניות הפרטיות שלנו.

סעיף 11 – שגיאות, אי דיוקים וחסרונות

מעת לעת עשוי להיות מידע באתר שלנו או בשירות המכיל שגיאות דפוס, אי דיוקים או השמטות שעשויים להיות קשורים לתיאורי מוצר, מחירים, מבצעים, הצעות, עלויות משלוח המוצר, זמן מעבר וזמינות. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן שגיאות, אי דיוקים או השמטות ולשנות או לעדכן מידע או לבטל הזמנות אם מידע כלשהו בשירות או באתר כלשהו קשור אינו מדויק בכל עת ללא הודעה מוקדמת (כולל לאחר שהגשתם את ההזמנה שלכם).

איננו מתחייבים על כל חובה לעדכן, לתקן או להבהיר מידע בשירות או באתר כלשהו הקשור אליו, לרבות, ללא הגבלה, מידע על תמחור, למעט במקומות בהם נדרש על פי חוק. אין לנקוט במפרט מעודכן או בתאריך עדכון המיושם בשירות או באתר כלשהו הקשור כדי להצביע על כך שכל המידע בשירות או באתר כלשהו הקשור אליו השתנה או עודכן.

סעיף 12 – שימושים אסורים

בנוסף לאיסורים אחרים כפי שנקבעו בתנאי השימוש, השימוש באתר או בתוכנו אסור: (א) לכל מטרה בלתי חוקית; (ב) לבקש מאחרים לבצע או להשתתף במעשים בלתי חוקיים; (ג) להפר כל תקנות, כללים, חוקים או תקנות מקומיות בינלאומיות, פדרליות, מחוזיות או ממלכתיות; (ד) להפר או להפר את זכויות הקניין הרוחני שלנו או של צדדים שלישיים; (ה) להטריד, להתעלל, להעליב, לפגוע, להשמיץ, להשמיץ, להכפיש, להפחיד או להפלות על רקע מגדר, נטייה מינית, דת, מוצא, גזע, גיל, מוצא לאומי או נכות; (ו) להציג מידע כוזב או מטעה; (ז) להעלות או להעביר וירוסים או כל סוג אחר של קוד זדוני שהוא או עשוי לשמש בכל דרך שעלולה לפגוע בפונקציונליות או בפעולה של השירות או כל אתר קשור, אתרים אחרים או האינטרנט; (ח) לאסוף או לעקוב אחר מידע אישי של אחרים; (i) ליצירת דואר זבל, פיש, פארם, עילה, עכביש, זחילה או גירוד; (י) לכל מטרה מגונה או לא מוסרית; או (k) להפריע או לעקוף את תכונות האבטחה של השירות או כל אתר קשור, אתרים אחרים או האינטרנט. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשעות את השימוש בשירות או בכל אתר אינטרנט הקשור בהפרה של כל אחד מפריטי השימוש האסורים. (ח) לאסוף או לעקוב אחר מידע אישי של אחרים; (i) ליצירת דואר זבל, פיש, פארם, עילה, עכביש, זחילה או גירוד; (י) לכל מטרה מגונה או לא מוסרית; או (ק) להפריע או לעקוף את תכונות האבטחה של השירות או כל אתר קשור, אתרים אחרים או האינטרנט. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשעות את השימוש בשירות או בכל אתר אינטרנט הקשור להפרת כל אחד מפריטים השימוש האסור. (ח) לאסוף או לעקוב אחר מידע אישי של אחרים; (i) ליצירת דואר זבל, פיש, פארם, עילה, עכביש, זחילה או גירוד; (י) לכל מטרה מגונה או לא מוסרית; או (ק) להפריע או לעקוף את תכונות האבטחה של השירות או כל אתר קשור, אתרים אחרים או האינטרנט. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשעות את השימוש בשירות או בכל אתר אינטרנט הקשור להפרת כל אחד מפריטים השימוש האסור.

סעיף 13 – אי הכללת אחריות; הגבלת אחריות

אנו לא מתחייבים או מתחייבים כי השימוש בשירות שלנו יהיה ללא הפרעה, דייקן, מאובטח או נטול שגיאות.

אנו לא מתחייבים שהתוצאות שיתקבלו מהשימוש בשירות יהיו מדויקות או אמינות.

אתה מסכים שמדי פעם אנו רשאים להסיר את השירות לתקופות בלתי מוגבלות או להפסיק את השירות בכל עת ללא הודעה מוקדמת.

הנך מסכים במפורש כי השימוש שלך או היכולת להשתמש בשירות הינו על אחריותך בלבד. השירות וכל המוצרים והשירותים הניתנים באמצעות השירות ניתנים (למעט כפי שנאמר במפורש על ידנו) “כפי שהם” ו”כפי שזמינים “לשימוש, ללא כל מצג, אחריות או תנאי מכל סוג שהוא, מפורש או משתמע, כולל כל האחריות או התנאים הגלומים של סחירות, איכות סחירה, התאמה למטרה מסוימת, עמידות, תואר ואי הפרה.

לכל שגיאה או השמטה בתוכן כלשהו, ​​או כל אובדן או נזק מכל סוג שהוא שנגרם כתוצאה מהשימוש בשירות או מכל תוכן (או מוצר) שפורסם, מועבר או זמין באמצעות השירות, גם אם הוא מזהיר של האפשרות שלו. מכיוון שמדינות מסוימות או תחומי שיפוט אינן מאפשרות אי הכללה או הגבלה של אחריות לנזקים תוצאתיים או מקריים, במדינות או שיפוטים כאלה, אחריותנו תהיה מוגבלת במידה המרבית המותרת על פי חוק.

סעיף 14 – שיפוי

אתה מסכים לשפות, להגן ולהחזיק בזיקה של NearYou.co.il וההורים שלנו, חברות בנות, שותפים, שותפים, קצינים, דירקטורים, סוכנים, קבלנים, סוחרים, נותני שירותים, קבלני משנה, ספקים, מתמחים ועובדים, מכל תביעה או דרישה. , כולל שכר טרחת עו”ד, שנעשה על ידי כל צד שלישי כתוצאה מהפרתך או כתוצאה מהפרתך את תנאי השימוש או מהמסמכים שהם משלבים בהפניה, או מהפרת חוק או זכויות של צד שלישי כלשהו.

סעיף 15 – ראויים

במקרה ונקבע כי כל הוראה בתנאי שימוש אלה הינה בלתי חוקית, בטלה או בלתי ניתנת לאכיפה, אולם הוראה זו תהיה אפקטיבית להשיג את המידה המרבית המותרת על פי הדין החל, והחלק הבלתי ניתן לאכיפה ייחשב נפרד מתנאי תקנון זה. שירות, קביעה כזו לא תשפיע על תוקף תחולתן של שאר ההוראות הנותרות.

סעיף 16 – סיום

ההתחייבויות והאחריות של הצדדים שהתרחשו לפני מועד הסיום ישרדו את סיום הסכם זה לכל מטרה.

תנאים והגבלות אלה נכנסים לתוקף אלא אם יסתיימו על ידך או עלינו. באפשרותך לסיים תנאי שימוש אלה בכל עת על ידי הודעתנו כי אינך מעוניין עוד להשתמש בשירותינו, או בעת הפסקת השימוש באתר שלנו.

אם לשיקולנו, נכשלת או אם יש לך חשד שלא הצלחת לעמוד בכל תנאי או הוראה של תנאי שימוש אלה, אנו עשויים גם לסיים הסכם זה בכל עת ללא הודעה מוקדמת, ואתה תישא באחריות כל הסכומים המגיעים עד כולל תאריך הסיום; ו / או כתוצאה מכך אנו עשויים למנוע ממך גישה לשירותינו (או לכל חלק ממנו).

סעיף 17 – הסכם שלם

כישלוננו במימוש או אכיפת כל זכות או הוראה בתנאי שימוש אלה לא יהווה ויתור על זכות או הוראה כאמור.

תנאי שימוש אלה וכללי המדיניות או כללי ההפעלה שפורסמו על ידינו באתר זה או ביחס לשירות מהווים את כל ההסכם וההבנה בינך לבינינו ושולטים את השימוש שלך בשירות ומחליפים הסכמים, תקשורת והצעות קודמים או עכשוויים. ., בין אם בעל פה או בכתב, בינך לבינינו (כולל, אך לא רק, כל גרסה קודמת של תנאי השימוש).

כל עמימות בפרשנות תנאי שימוש אלה לא תתפרש כנגד קבוצת הניסוח.

סעיף 18 – חוק

תנאי שימוש אלה וכל הסכמים נפרדים בהם אנו מספקים לך שירותים יהיו כפופים ויתפרשו בהתאם לחוקי Fuente de Marcela 29, Naucalpan, MEX, 52780, מקסיקו.

סעיף 19 – שינויים בתנאי השירות

תוכל לעיין בגרסה העדכנית ביותר של תנאי השימוש בכל עת בדף זה.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק מתנאי שימוש אלה על ידי פרסום עדכונים ושינויים באתר שלנו. באחריותך לבדוק מדי פעם באתר שלנו שינויים. המשך השימוש שלך או גישה לאתר שלנו או לשירות לאחר פרסום שינויים בתנאי שירות אלה מהווה אישור לשינויים אלה.

סעיף 20 – מידע ליצירת קשר

שאלות בנוגע לתנאי השימוש יש לשלוח אל [email protected].